Parçalı Ödeme
Amazon Kindle Oasis 7
Amazon Kindle Oasis 7

Amazon Kindle Oasis 7'' 8 GB 10. Nesil E-Kitap Okuyucu

5,00
Marka : AMAZON
Fiyat : 2.837 TL(KDV Dahil)
261 TL 'den başlayan taksitlerle

Amazon Kindle Oasis 7" 8 GB 10. Nesil E-Kitap Okuyucu


Yüksek Depolama Kapasitesi

Ürün 8 GB depolama kapasitesi ile birlikte sunulmaktadır. Bu sayede kütüphanenizi elektronik ortamda oluşturabilmeniz ve saklamanız mümkün hale getirilmiştir. Ürünün dahili depolama kapasitesinin yanı sıra bulut depolama imkanlarından da faydalanarak kütüphanenizi genişletebilmeniz mümkündür.


Güçlü Batarya ile Kesintisiz Kullanım

Ürün USB bağlantısı ile şarj edilmekte ve 3 saatte %100 doluluk oranına ulaşmaktadır. Tam dolu şarj günlük 30 dakikalık kullanım baz alındığında 6 haftaya kadar kullanım sunmaktadır. Ürünün güçlü bataryası, minimum enerji kullanımı ile birleşerek en yüksek verimliliği sağlamaktadır.


Şık ve Hafif Tasarım

Ürünün 7.0 inçlik ekran boyutu ve şık tasarımı, üründen alınacak keyfi maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz ürün, 188 gram ağırlığı ile de taşıma problemlerine neden olmamaktadır.Islanmalara Karşı Dayanıklı

Ürün suya dayanıklı olarak üretilmiştir. Bu sayede olası kazalarda ürünün işlevini yitirmesi engellenmiş ve kullanım performansı arttırılmıştır.


Yansımasız Ekran ile Rahat Kullanım

Ürün yansımasız ekran tasarımına sahiptir. Bu sayede standart e-kitap okuyuculardaki güneş ışığı ve yapay ışık yansıması nedeniyle ekranın görüntülenememesi problemi ortadan kaldırılmış ve her ortamda aynı kalitede görüntüleme sağlanması mümkün hale getirilmiştir.


İdeal Görüntü Kalitesi

Ürün 300 PPI piksel yoğunluğuna sahiptir. Piksel yoğunluğunun yüksek tutulması, net bir görüntüleme sunulmasına imkan tanımakta ve kitap okuma keyfinizi maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

 
Dahili Hafıza
8 GB
Ekran Boyutu
7"
Diğer Özellikler
Aydınlatmalı Suya Dayanıklılık Wi-Fi Sesli Kitap Otomatik Sayfa Çevirme Otomatik Işık Sensörü
Renk
Siyah