Parçalı Ödeme
Amazon Kindle Paperwhite 32GB Waterproof 6
Amazon Kindle Paperwhite 32GB Waterproof 6
Amazon Kindle Paperwhite 32GB Waterproof 6
Amazon Kindle Paperwhite 32GB Waterproof 6
Amazon Kindle Paperwhite 32GB Waterproof 6

Amazon Kindle Paperwhite 32GB Waterproof 6'' BLACK

0,00
Marka : AMAZON
Fiyat : 2.329,46 TL(KDV Dahil)
214,50 TL 'den başlayan taksitlerle

2 Yıl İthalatçı Garantili

Amazon Kindle Paperwhite 4 6" 32 GB Waterproof E-Kitap Okuyucu

 


Kolay Taşınabilir Şık Tasarım

Ürün ince ve hafif tasarımıyla her ortamda okuma yapabilmenizi mümkün kılmaktadır. Ürünün su geçirmezlik özelliği ise kullanım sırasında meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı ürününüzü korumaktadır.


300 PPİ Ekran ile Okuma Konforu

Ürün 300 PPİ ekrana sahiptir. Bu sayede yüksek okuma konforu sağlamaktadır. Ürün gözleri yormamakta ve gerçek bir kitap okuma deneyimi yaşatmaktadır. Ürün ayarlanabilir ön ışığı ile hem gece hem de gündüz tam performans sağlamaktadır.


Bluetooth Kulaklık ve Hoparlör ile Eşleşme İmkanı

Ürününüzü Bluetooth kulaklık veya hoparlörlerle eşleştirebilmeniz mümkündür. Sesli kitap imkanı sağlayan ürün, bu özelliği ile okuma ve dinleme arasında da hızlı bir şekilde geçiş yapmaya imkan tanımaktadır.

 

Parlama Yapmayan Ekran

Ürünü dış mekanlarda da rahatlıkla kullanabilmeniz için ekran tasarımı glare - free teknolojisi ile tasarlanmıştır. Bu sayede güneş yansımaları veya direkt ışık gibi nedenlerle meydana gelen parlama problemi giderilmiştir.


Sayfa Üzerinde Çalışabilme İmkanı

Sayfayı terk etmek zorunda kalmadan üzerinde çalışabilirsiniz. Ürün okuduğunuz sayfada tanımlamalara bakma, çeviri yapma, vurgu yapma ve metin boyutunu değiştirme imkanı tanımaktadır. Ürün ile Türkçe ve İngilizce okuma yapabilir; gazete, kitap, sesli kitap gibi milyonlarca kaynağa erişim sağlayabilirsiniz.


Minimum Enerji Tüketimi

Ürün düşük enerji tüketimi sayesinde devamlı pil değiştirme derdini ortadan kaldırmaktadır. Ürünü tek bir pil ile haftalarca kullanabilmeniz mümkündür.