Parçalı Ödeme
Epson L1110 Renkli Tanklı Yazıcı  A4 EPSON Mürekkep Püskürtmeli
Epson L1110 Renkli Tanklı Yazıcı  A4 EPSON Mürekkep Püskürtmeli

Epson L1110 Renkli Tanklı Yazıcı A4

0,00
Marka : EPSON
Fiyat : 1.911 TL(KDV Dahil)
176 TL 'den başlayan taksitlerle

Epson L1110 Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı


Dar Alanlar İçin İdeal

Epey kompakt bir boyutu vardır. Bu boyut sayesinde hemen her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Masanın üzerine konumlandırılması yeterlidir. Ofislerde, evlerde ve okullarda doğan baskı ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilir.


Şık Tasarım

Siyah renklidir ve resmi ortamlar için gayet uygundur. Çeşitli dekorasyon anlayışlarını nitelikli bir şekilde destekler. Klas bir görünümü vardır ve dikkatleri olumsuz bir biçimde üzerine çekmez.


Bitmeyen Kartuşlu Epson Yazıcı

Bitmeyen kartuşlu sistemi sayesinde sizlere masraftan kurtarır. Bu özelliğiyle birlikte pek çok muadilini geride bırakabilmektedir. Kaliteli bir biçimde baskı yaparak dokümanların düzgün bir şekilde fiziksel ortama taşınmasını sağlamaktadır. Geniş kağıt haznesi sayesinde çok sayıda kağıdı kullanıma hazır bir biçimde bekletebilir.Kaliteli Baskılar

1200x1200 dpi’lik bir çözünürlükte baskılar yapabilecek kadar niteliklidir. Hem renkli hem de siyah beyaz baskı yapar. Bu sayede pek çok kişinin beklentisini karşılar. Öğrenciler için muazzam bir yardımcı olarak kabul edilebilir. Ev ortamında ders notu, ödev, rapor ve tez çıktıları artık rahatlıkla alınabilir.


Hızlıca Yapılan Baskı

Renkli çıktı söz konusuysa dakikada 9, siyah beyaz çıktılarda ise dakikada 11 sayfa basabilir. Bu sayede epey uzun dosyaları kısa sürede kullanıma yada teslime hazır bir vaziyete getirebilirsiniz.


Kolay Bağlantı Sağlayan Epson Yazıcı

Kabloyla bilgisayara rahatlıkla bağlanır. Dokümanların her birini hızlıca algılayıp basabilir. USB bağlantısı sayesinde kolaylıkla kullanılabilir.