Parçalı Ödeme
Epson M1120 Mono EcoTank Yazıcı - A4 EPSON Mürekkep Püskürtmeli
Epson M1120 Mono EcoTank Yazıcı - A4 EPSON Mürekkep Püskürtmeli

Epson M1120 Mono EcoTank Yazıcı - A4

0,00
Marka : EPSON
Fiyat : 2.225 TL(KDV Dahil)
205 TL 'den başlayan taksitlerle

EcoTank M1120

Bu güvenilir, zaman kazandıran ve enerji tasarruflu EcoTank ile mobil baskıdan yararlanın ve maliyetlerinizi düşürün.

Doldurulabilir mürekkep depolu dayanıklı, hızlı ve enerji tasarruflu EcoTank ile mobil baskının avantajlarının ve maliyet tasarrufunun keyfini çıkarın. Uygun maliyetli çözüm; birlikte verilen siyah mürekkeple 5000 sayfaya kadar baskı alın¹. Isınması için beklemeniz gerekmediğinden 15 sayfa/dk² baskı hızıyla baskı yapabilirsiniz. Wi-Fi ile kolayca bağlanın ve Epson'un çeşitli mobil baskı uygulamalarını kullanın.

Baskı maliyetlerinizi düşürün
Çok miktarda mürekkep içeren ekonomik mürekkep depolu yazıcı

Güvenilir ve dayanıklı
İki yıl veya 100.000 sayfa garanti

Enerji kullanımını azaltın
Güç tüketiminde %95 oranına kadar tasarruf sağlayın

Doldurup unutun
Birlikte verilen mürekkeple binlerce sayfa baskı yapın

Hızlı baskı ve Wi-Fi bağlantısı
Mobil baskı, 15 sayfa/dk baskı hızları ve ısınması için beklemeye gerek olmayan tasarım

Baskı masraflarınızı düşürün

EcoTank sayesinde, tek renkli lazer yazıcılara kıyasla üç yılda %50'ye varan oranda tasarruf edebilirsiniz. Toner yerine, ürünle birlikte verilen mürekkep şişelerini kullanarak tekrar tekrar doldurabileceğiniz büyük bir mürekkep deposuna sahiptir. Kullanmaya başladığınız andan itibaren binlerce sayfa yazdırmaya yetecek kadar mürekkep içerir, maliyetleri düşürür ve zamandan kazandırır.

Düşük maliyetli yedek parçalar

Dolumlar az sayıda ve seyrek olacağından, yedek mürekkep şişeleriyle sayfa başı maliyette %90'ın üzerinde tasarruf edersiniz. Öne bakan deposu, dolum işlemlerinin kirliliğe sebep olmadan yapılmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve şişelerde bulunan hava akımı sistemi sayesinde doldurma işlemi sırasında şişelerin sıkılması gerekmez. Ön taraftaki mürekkep seviyesi ekranı sayesinde ne zaman dolum yapılması gerektiğini kolayca görebilirsiniz.

Güvenilir

Her EcoTank tek renkli yazıcıyla birlikte sunulan iki yıl (100.000 sayfa) garantinin huzurunu yaşayın.

Zamandan kazanın

Sarf malzemelerini değiştirmekle zaman kaybetmeyin; mürekkep deposu sistemi sayesinde hemen doldurup kullanabilirsiniz. Isınması için beklemeniz gerekmediğinden 15 sayfa/dk baskı hızıyla baskı yapabilirsiniz.

Enerjiden tasarruf edin

EcoTank tek renkli yazıcı ile enerji kullanımını ve işletim masraflarınızı azaltın. Tek renkli lazer yazıcılara kıyasla güç tüketiminde %95 oranına kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.
Benzer Ürünler