Parçalı Ödeme
Gamenote H2002D Mikrofonlu Gaming Kulaklık GAMENOTE Kulaklık
Gamenote H2002D Mikrofonlu Gaming Kulaklık GAMENOTE Kulaklık
Gamenote H2002D Mikrofonlu Gaming Kulaklık GAMENOTE Kulaklık
Gamenote H2002D Mikrofonlu Gaming Kulaklık GAMENOTE Kulaklık

Gamenote H2002D Mikrofonlu Gaming Kulaklık

0,00
Marka : GAMENOTE
Fiyat : 303 TL(KDV Dahil)
28 TL 'den başlayan taksitlerle

Gamenote H2002D Kulak Üstü Oyuncu Kulaklık


Kablolu Kullanım

Kablolu bir kullanım olanağı sunan kulaklık, çalışması için gereken enerjiyi ses kaynağından karşılar. Kablolu kulaklık, tak çalıştır özelliği ile direkt kullanılmaya uygundur.


Uzun Bağlantı Kablosu

1,7 metre boyutunda bir bağlantı kablosuna sahip olan kulaklık, hareket kabiliyetinin kısıtlanmasının önüne geçer. Kablolu kulaklık, sağlam yapılı kablosu ile sıkışma ya da kopma gibi etkilere karşı korunur.


Kaliteli Ses

Stüdyo ve sinema seviyesinde bir ses kalitesi sunan kulaklık ile müzik dinleme ya da film izleme gibi aktiviteler daha keyifli bir şekilde gerçekleştirilir. Online ve ses dinleme özelliği bulunan oyunlarda da kullanılan kulaklık, kullanıcının daha yüksek bir oyun performansı elde etmesine olanak verir.Etkili Mikrofon

Yüksek ses toplama özelliğine sahip olan kulaklık mikrofonu, konuşan kişinin sesinin net ve temiz bir şekilde karşı tarafa iletilmesini sağlar. Kulaklık mikrofonu, görüntülü ve sesli görüşmeler sırasında da etkili bir şekilde kullanılır.


Ergonomik Tasarım

Rahat ve kolay bir kullanım olanağı veren kulaklık, kafanın üstünden geçen konforu bir banda sahiptir. Kafa bandı ile kulaklığın bütün yükünü kulaklara bindirmeyen ürün, ağırlık yapmaz ve rahatsız etmez. Uzun süreli kullanımlar için uygun olan kulaklık, kullanıldıktan sonra, kulak üzerinde bir yorgunluk ve ağrıya neden olmaz.


Uyumlu Yapı

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda kullanılmaya uygun olan kulaklık, akıllı telefonlarda da tercih edilir. Yüksek uyumlu kulaklığın kullanılması için kurulum dosyasına ya da yazılıma ihtiyaç duyulmaz.

Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Kullanım Amacı
Oyun Eğlence
Bağlantı Türü
3.5 mm jack
Kablo Uzunluğu
1,7 m
Mikrofon
Takılabilir
Diğer Özellikler
Yok