Parçalı Ödeme
Logitech K120 F Kablolu Klavye USB 920-004163 LOGITECH Klavye
Logitech K120 F Kablolu Klavye USB 920-004163 LOGITECH Klavye

Logitech K120 F Kablolu Klavye USB 920-004163

0,00
Marka : LOGITECH
Fiyat : 217,75 TL(KDV Dahil)
20,05 TL 'den başlayan taksitlerle

2 Yıl Garantilidir

Logitech K120 920-004163 Standart F TR Klavye


İnce Profili İle Rahat Kullanım

Cihaz ince profili ile kullanımında rahatlık sağlar. Aynı zamanda ince tasarımı bilgisayar aksesuarları arasında şık bir görünüm kazandırır. El ve bilek konforu gözetilerek üretilmiş ürün şıklığı ile de en sık tercih edilen klavye türlerinden biridir.


Ergonomik Tuşlar

Tam boyuta sahip F tuşları ve sayı tuş takımı, standart düzene uyumlu üretilmiştir. Tuş yapısı parmak uçlarının ergonomisine uygundur ve hızlı, yumuşak yazım sağlar. Yazım esnasında sessiz yazma deneyimi sunar.


Dayanıklı Tasarım Özelliğinde

Klavyenin gövde ve tuş yapısı uzun süre kullanıma uygun olarak dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Sıvı dökülmelerine karşı da dayanıklı olma özelliğine sahip ürün, sıvıyı içinde yer alan kanallar aracılığıyla dışarı atar. Bu sayede ufak kazalar kullanımını etkilemez.Sağlam Tuş Yapısı

4 Tuş yapısı on milyon tuş vuruşuna kadar dayanıklı yapıdadır. Bu sayede klavyenin kullanım ömrü diğer klavye türlerine göre çok daha uzun olur. Vuruş şekli sert olduğu durumlarda dahi dayanıklılık gösterir.


Hızlı ve Kolay Bağlantı

USB girişi olan cihazlarda kullanılır. USB girişi sayesinde kurumuşu ve kullanımı kolay ve hızlı olur. Masaüstü, dizüstü ya da notebook gibi bilgisayar türlerinde kullanıma uygundur. USB bağlantı noktasına takılması yeterlidir.


Yorgun Gözlere Yönelik

Uzun süreli bilgisayar kullanımında yorulan gözler için tuş yapısında parlak ve kalın karakterler kullanılmıştır. Uzun süreli kullanımlara karşı parlaklığı ve kalınlığı kaybolmaz.

..