Parçalı Ödeme
Logitech K120 Q Kablolu Klavye USB 920-002505 LOGITECH Klavye
Logitech K120 Q Kablolu Klavye USB 920-002505 LOGITECH Klavye

Logitech K120 Q Kablolu Klavye USB 920-002505

0,00
Marka : LOGITECH
Fiyat : 217,75 TL(KDV Dahil)
20,05 TL 'den başlayan taksitlerle

2 Yıl Garantilidir

Logitech K120 920-002505 Usb Kablolu Standart Q Klavye


Mükemmel Deneyim

Daima kusursuz bir deneyim sunan kablolu Q klavye sayesinde sizde dilediğiniz her an işlem önceliğinin farkındalığını yaşayabilirsiniz. Tuş sesinin minimum gürültü kirliliği yaratan tasarımı sizi asla yarı yolda bırakmaz.


Sınıfının En İyisi

Beklentilerinizi daima en yüksek düzeyde tutan kablolu klavye sayesinde yazı işlemlerinizde hiç zahmet çekmezsiniz. Tuşların konforu o kadar zahmetsizdir ki tüm gün en yoğun iş temposuna bile mükemmel bir şekilde ayak uydurabilirsiniz.


Ayrıcalık Sunar

Daima kusursuz bir performans kazandıra Q klavye sayesinde sizde daima benzersiz bir profesyonel hız deneyimi kazanabilirsiniz. Tüm tuşlar elinizin altında olduğu için kısa zamanda alışarak mükemmel işler çıkarabilirsiniz.Standartların Ötesinde

Bilgisayarlarınızda anında entegre edilerek kullanılabilen tasarım harikası sayesinde gürültü kirliliği olmadan günün her saatinde hızlı bir yazı yazma deneyimine ulaşmanız mümkün. Üstün kalitesini her kullanımda yaşatarak size optimum kaliteyi oluşturur.


Benzersiz Kalite

Ayrıcalık sunan kusursuz performans deneyimine alıştığınız zaman ek bir ürüne ihtiyacınız kalmayacak. Klavye üzerinde bulunan tüm tuşlar on parmak kullanımlarınız için oldukça ergonomik bir şekilde tanımlanmıştır.


Üstün Teknoloji

Yenilikçi tasarım harikası kablolu USB girişli Q klavye sayesinde sizde beklentilerinizi daima en ideal şekilde karşılamanın konforuna sahip olabilirsiniz. Klavye sayesinde dilediğini her türlü işlem ışık hızında gerçekleşebilir.

 

...