Parçalı Ödeme

AMD Ryzen 5 5600X (3.7GHZ - 4.6GHz) 35MB AM4 65W MPK İşlemciAMDİşlemciler
AMD Ryzen 5 5600X (3.7GHZ - 4.6GHz) 35MB AM4 65W MPK İşlemciAMDİşlemciler

AMD Ryzen 5 5600X (3.7GHZ - 4.6GHz) 35MB AM4 65W MPK İşlemci (CPUAMDRYZ55600X3)

4,00
Marka : AMD

AMD Ryzen 5 5600X (3.7GHZ - 4.6GHz) 35MB AM4 65W MPK İşlemci - 2 Yıl Garantili - Sıfır Ürün

Yüksek Hızda Çalışan Bilgisayar

Çeşitli işlemleri halletmek için kullandığınız bilgisayarınız bazı açılardan yetersiz kalabilir. Bu sorunu çözmek için yapmanız gereken şey birkaç parçayı değiştirmekten ibaret olabilir. AMD Ryzen 5 işlemci böylesi bir değişim için ideal olabilir.


Profesyonel Yaşama Uygun

Sahibi olduğunuz bilgisayarla birlikte dev yazılımları çalıştırmanız mümkün olabilir. Oldukça kısa süre içerisinde açılan yazılımlarla birlikte çeşitli tasarımlara imza atabilir ve bazı analizleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede iş hayatında daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.


Dakikalar İçinde Halledin

Kurulumu çok pratik bir biçimde gerçekleştirilebilir. Bilgisayarlara dair fazla bilginiz olmasa bile rahatlıkla bu montajın altından kalkabilirsiniz.


Kısa Zamanda Hazır

Yıldırım hızında açılan bir bilgisayarla birlikte çalışmaya kısa sürede başlarsınız. Sizlere herhangi bir sorun çıkarmayan bir sistem kullanmanız halinde çok rahat etmeniz mümkündür. AMD Ryzen 5 işlemci hem evlerdeki hem de ofislerdeki bilgisayarlarda kendine yer edinebilir.


Oyunlar İçin Kullanılabilir

Son zamanların en popüler eğlence araçlarından sayılan bilgisayar oyunlarını artık sizler de rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bu işlem için özel olarak inşa edeceğiniz bilgisayarla birlikte gayet keyifli zaman geçirmeniz mümkündür.


Senelerce Çalışma İmkanı

Bilgisayarınız için ideal bir yatırım olarak düşünülebilir. Bu nedenden ötürü sayısız insanın dikkatini üzerinde toplar. Bilgisayarınızın yer aldığı seviyeyi bir anda üst aşamalara çıkarır.

İşlemci Serisi
Ryzen 5
İşlemci Soket Tipi
AM4
İşlemci Hızı
3.7 GHz
Max. İşlemci Hızı
4.6 GHz
Çekirdek Sayısı
6
İş Parçacığı
12
L2 Bellek
3 MB
L3 Bellek
32 MB
Üretim Teknolojisi
7nm
Güç Tüketimi
65W
Kutu
Yok
Soğutucu Fan
Var
Dahili Ekran Kartı
Yok
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.