Parçalı Ödeme
Benzer Ürünler
Creality Ender-6 3D Printer CREALITY 3D Yazıcı
Creality Ender-6 3D Printer CREALITY 3D Yazıcı

Creality Ender-6 3D Printer

0,00
Marka : CREALITY
Fiyat : 4.890 TL(KDV Dahil)
450 TL 'den başlayan taksitlerle

Creality Ender 6 3D Yazıcı


Yenilikçi Deneyim

En kusursuz deneyimi sunarak harikalar yaratan yapısını son derece mükemmel şekilde ortaya koyan 3D yazıcı yeni nesil bir yetenek kazandırır. Hassas ve disiplinli çalışma tarzı size yeni özellikler katar.


Son Teknoloji

Ultra konforlu ve güvenilir bir performans oluşturan 3D yazıcı X ve Y koordinatlarını hassas bir biçimde kullanır ve ekstra baskı hacmi ile aradığınız kaliteden bir an olsun taviz vermez. Son teknolojisi sizi şaşırtır.


Yarı Kapalı Alan

Yazdırma işlemi sırasında yarı kapalı alan içerisinde oluşumu gerçekleştirilen ürün en mükemmel sonuçları ortaya koyar. En yeni versiyon ile tasarlanan teknolojisi aradığınız kullanım özelliklerini hassas biçimde sunar.Tasarruf Sunar

Kullanım sırasında minimum enerji harcayan kusursuz yapısı tasarruflu bir kullanım oluşturur. Ultra güvenilir yapısı sayesinde sizde en yeni özellikleri kazanabilir, işyeriniz veya kendiniz için doğru bir adım atabilirsiniz.


Ergonomik Yapı

Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden tasarım harikası ergonomik bir deneyim oluşturur. Hızlı ve verimli bir kullanımı benimsemek daima işlemlerinizin kusursuz biçimde sağlanmasına destek sunar.


Ayrıcalık Sağlar

Standartların ötesinde bir deneyim sunarak 3D yazıcıdan dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Gürültü önleyici yapısı ve temiz tutmaya yardımcı dayanıklı dış yüzeyi gelişmiş malzeme yapısı ile tasarlanır.

Teknik Özellikler

 • Yazma Hızı

   

  150 MM/S

 • Renk

   

  Mavi - Siyah

 • Isıtmalı Tabla

   

  Var

 • Nozzle Sayısı

   

  1

 • Filament Giriş Sayısı

   

  1

 • Baskı Teknolojisi

   

  FDM

 • Marka

   

  Creality

...