Parçalı Ödeme
Makelsan PowerPack 3KVA LCD (6x 9AH) 5-10 Dk Online UPS Güç Kaynağı MAKELSAN Kesintisiz Güç Kaynağı
Makelsan PowerPack 3KVA LCD (6x 9AH) 5-10 Dk Online UPS Güç Kaynağı MAKELSAN Kesintisiz Güç Kaynağı
Makelsan PowerPack 3KVA LCD (6x 9AH) 5-10 Dk Online UPS Güç Kaynağı MAKELSAN Kesintisiz Güç Kaynağı

Makelsan PowerPack 3KVA LCD (6x 9AH) 5-10 Dk Online UPS Güç Kaynağı (UPSMAKONL1F1F301)

0,00
Marka : MAKELSAN
Fiyat : 6.623,55 TL(KDV Dahil)
609,92 TL 'den başlayan taksitlerle

Stoktan gönderilir. Faturalı ve 2 Yıl Garantili

Makelsan Powerpack SE 3 KVA 6 x 9 AH Online UPS Güç Kaynağı

Optimal Akü Performansı

Verimlilik açısından herhangi bir sorun çalıştırmadan görevini ifa eder. Bu nedenle pek çok kişi tarafından tercih edilebilir. Destek olarak bir enerji kaynağına gereksinim duyulan her yerde kullanılabilir. Makelsan güç kaynağı sayesinde aksiliklerin sizi durdurmasına mani olabilirsiniz.


Kontrolü Size Bırakır

LCD ekranını kullanarak çıkış gerilimini belirleyebilirsiniz. Doğru gerilim sayesinde cihazların devrelerini riske atmadan çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede hemen her cihazı kullanarak işlerinizi halletmeniz mümkündür. Evden çalışan kişiler için biçilmiş kaftan olarak kabul edilebilir.


Her Daim Hazır

Güç kaynağına ihtiyaç duyduğunuz her an çalışabilir. Öğrenciler tarafından kullanılabilecek durumdadır. Elektrik kesintisi yaşanan durumlarda yardımınıza koşar.Yüksek Enerji Tasarrufu

ECO modu sayesinde az miktarda enerji harcayarak pek çok işi yoluna koymanız mümkündür. Böylelikle daha makul ölçüde elektrik sarf ederek tasarruf yapabilirsiniz. Elektrik kullanımını azaltmanız hem faturanız hem de ekolojik denge için önemlidir.


Şık Bir Tasarım

Makelsa güç kaynağı, markanın artık klasikleşmiş tasarım çizgisini üzerinde barındırır. Dikkat çekici rengi sayesinde hemen her yerde kolaylıkla fark edilebilir durumdadır. Makul oranda yer kapladığı için hem evlerde hem de ofislerde kullanılabilir.


Hayatı Kolaylaştıran Özellikler

Sadece birkaç tane tuşla kontrol edilmektedir. LCD ekranı sayesinde bazı ayarları gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımı herhangi bir uzmanlık gerektirmez. Ayarları basit bir şekilde değiştirilebilir.

.

 

Kullanım Tipi
On Line
Güç Seçeneği
3 KVA
Bağlantı Arayüz
RS232 USB
Kapasite (W)
2700 Watt
Benzer Ürünler