Parçalı Ödeme
TP-Link Archer-AX10 AX1500Mbps Wi-Fi 6 Router TP-LINK Router - Access Point
TP-Link Archer-AX10 AX1500Mbps Wi-Fi 6 Router TP-LINK Router - Access Point

TP-Link Archer-AX10 AX1500Mbps Wi-Fi 6 Router

0,00
Marka : TP-LINK
Fiyat : 902 TL(KDV Dahil)

TP-Link Archer AX10 AX 1500 Mbps Wi-Fi 6 Router

AX1500 Wi-Fi 6 Router

Archer AX10

 

 

 

 

Gelişmiş, Devrimci; Wi-Fi 6

 

Wi-Fi 6, hız ve toplam kapasitede büyük bir artış sağlar. Tüm rahatsız edici titremeyi yavaşlatmak için en son Wi-Fi teknolojisini kullanır ve daha hızlı yüklenen ve daha fazla cihaz bağlanan ağın keyfini rahatlıkla çıkarırsınız.

 

 

 

 

Gigabit'in Ötesindeki Hız

 

En yeni 1024-QAM ve daha yüksek sembol oranı, yeni cihazların hızlarını Gigabit seviyesine yükseltmek için bir araya geliyor. Telefonunuz veya dizüstü bilgisayarınız ile 1 Gbps Wi-Fi ağına bağlanın ve bir Ethernet kablosu takmakla karşılaştırılabilecek hızların keyfini çıkarın.

 

 

 

 

Çok daha Fazla Cihazı Bağlayın

 

Performansı düşürmeden daha fazla Wi-Fi cihazı ekleyin. OFDMA, birden fazla cihazın aynı anda tek bir bant kullanmasına izin vererek, Wi-Fi'nizin aynı hız seviyesi Wi-Fi 5 yönlendiricisine kıyasla daha fazla cihaz taşıyabilmesini sağlar.

 

 

 

 

Daha Az Gecikme, Daha Eğlenceli

 

Wi-Fi 6, verileri etkili bir şekilde ileterek farklı uygulamaların tek bir yayını paylaşması ve gecikmeyi azaltması için veri paketlerini etkinleştirir. Aynı anda farklı cihazlarda kusursuz video ve sesli sohbetlerin, daha iyi oyun hızlarının ve anlık video yüklemesinin keyfini çıkarın.

 

 

 

 

Üç Çekirdekli İşlemci

 

1,5 GHz üçlü çekirdekli CPU, büyük miktarda veri aktarımı ile başa çıkmak için çok büyük bir güç sağlar ve ağınızdaki gecikmeyi en aza indirir. Çevrimiçi oynatma için oynat düğmesini tıkladığınızda anında yanıtın keyfini çıkarın ve çevrimiçi görüntülü sohbet için daha iyi kalite elde edin.

 

 

 

 

Genişletilmiş Kablosuz İletişim Kapsamı

 

Beamforming teknolojisi ve 4 yüksek kazançlı anten, evinizde güçlü, güvenilir Wi-Fi sinyali üretmek için bir araya gelerek her müşteri için sorunsuz ve istikrarlı bağlantılar sunar.

 

 

 

 

Gigabit Geniş Bant İnternet Erişimi

 

Tüm Gigabit Ethernet bağlantı noktaları, 1 Gbps'ye kadar geniş bant hızınızdan tam olarak yararlanmanıza olanak tanır. Hızlı, güvenilir kablolu bağlantılar için PC'lerinizi, akıllı TV'lerinizi ve oyun konsollarınızı dört Gigabit Ethernet LAN bağlantı noktasından birine takın.

 

 

 

 

Kolay Kurulum ve Kullanım

 

Sezgisel Tether Uygulamasını veya güçlü web arayüzünü tercih edin, Archer AX10'unuzu dakikalar içinde ayarlayabilirsiniz. Tether Uygulaması, herhangi bir Android veya iOS cihazından ağ ayarlarını yönetmenize olanak tanır.

 

 

 

 

Bugünün ve Yarının Akıllı Evlerine Hazır

 

Günümüzün evindeki artan cihaz sayısıyla, herkes tüm ürünlerinizi bir araya getirmenin daha akıllı ve daha kolay bir yolunu hak ediyor. Gerçekten akıllı bir hayatın tadını çıkarmak için her şeyi sesli komutlarla kontrol etmek için Amaz-on Alexa'yı kullanın.

Uygunsuz içeriği engelleyin ve çevrimiçi geçirilen süreyi kısıtlayın

 

Güvenli bir VPN bağlantısıyla nerede olursanız olun evinizdeki dosyalara güvenle erişin

 

Gerektiğinde daha hızlı performans için cihazlara ve uygulamalara öncelik verin

Benzer Ürünler