Parçalı Ödeme
Western Digital Blue WD10SPZX 2.5
Western Digital Blue WD10SPZX 2.5
Western Digital Blue WD10SPZX 2.5
Western Digital Blue WD10SPZX 2.5

Western Digital Blue WD10SPZX 2.5'' 1TB 128MB Cache 5400RPM Sata 3 HDD Sabit Disk

0,00
Marka : WD
Fiyat : 820,75 TL(KDV Dahil)
75,58 TL 'den başlayan taksitlerle

2 Yıl Garantili. Sıfır Ürün

Western Digital WD10SPZX 1 TB 5400 RPM 128 MB SATA 3 2.5 HDD


Yüksek Performans

WD Blue sağladığı yüksek performans sayesinde verilerinizi en iyi şekilde işler ve gelişmiş düzeyde kapasiteler sunmaktadır. Günlük depolama isteğinizin çok daha fazlasını içeren yapısı, üstün kalitesi ile birlikte en son teknolojik imkânlar dahilinde tasarlanmıştır.

Özel Yapı

Özel yapısını geçmişin dayanıklı özelliklerini günümüz teknolojisi ile birleştirmesinden almaktadır.  HDD  depolama için en iyi performansı sunar ve tüm ihtiyaçlarınızı doğru şekilde gidererek, yaşamınızın kolaylaşmasını sağlar.


Güvenlikli Yapı

Mevcut sisteminiz ile en iyi şekilde uyumlu çalışması üzerine tasarlanmıştır. Bu konuda üzerinde pek çok test yapılmış ve testler sonucunda geliştirilmiştir. Özel Meyil Yükleme teknolojisi günlük kullanımlar için depolamayı en şekilde kullanıcıların yaşamasına imkân vermektedir.

 

Çoklu Kullanım Alanları

Dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve endüstriyel uygulamalar için en yüksek performansı sunmak için tasarlanmıştır. Güçlü özellikleri ile mevcut bilgisayarın yapısına olumlu katkı sunduğu için kullanım süresinin daha uzun olmasına olanak tanımaktadır.


Verileri Güvende Tutar

Tüm verilerinizi gelişmiş teknolojisi ve yapısı sayesinde özel şifreleme yöntemleri ile güvende tutar. Aynı zamanda kolayca yedekleme alan yapısı, işletim sisteminiz başta olmak üzere tüm verilerinizi güvende tuttuğu gibi özel dosyalarınızı da bir daha geri dönüşü olmayacak şekilde silmenizi sağlar. Darbelere ya da sarsıntılara karşı dayanıklı olduğu için de uzun süreli kullanılmaktadır.


Kolay Kullanım

Hard Disk çok kolay şekilde mevcut bilgisayarınızda kullanıma imkân veren yapıya sahiptir. Multimedia dosyalarınızı aktarmanın yanında çok daha farklı veri işlemleriniz için pratik şekilde kurulumu yapılmaktadır.

 

.

Cihaz Tipi
Sabit Disk
Kullanım Tipi
Hard Disk
Kapasite
1 TB
Çerçeve Boyutu
2.5" İnç
Bağlantı Tipi
SATA 3.0
Dönüş Hızı
5400 RPM
Cache Bellek
128 MB
Okuma Hızı
Yok
Yazma Hızı
Yok
Benzer Ürünler